Asia Pacific
Performance Polymers

Praca i Kariera

Każdy z członków naszego zespołu - 105 tysięcy osób, pracujących na całym świecie dla BASF - każdego dnia wnosi swój wkład w sukcesy firmy. Nasi partnerzy biznesowi w ponad 200 krajach mogą polegać na wyjątkowych produktach "Firmy Chemicznej" - "The Chemical Company". Dlatego właśnie skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu inteligentnych, nowatorskich i konkurencyjnych rozwiązań dla naszych klientów. Także i ty możesz swoją pasją, kreatywnością i kompetencjami przyczynić się do sukcesu firmy BASF - prawdziwego lidera w skali globalnej.

Tworzymy nowe trendy dla przyszłości

Grupa BASF jest największą korporacją chemiczną na świecie. Partnerzy biznesowi w ponad 200 krajach mówią o nas: "The Chemical Company". Nasze portfolio obejmuje produkty tak różne jak substancje chemiczne, tworzywa sztuczne, środki uszlachetniające, produkty chemii specjalistycznej, środki ochrony roślin czy rozwiązania funkcjonalne, a także ropę naftową i gaz ziemny. W optymalnym i efektywnym wykorzystaniu zasobów wspiera nas "Verbund" - jeden z największych atutów firmy BASF, a zarazem nasz kluczowy czynnik konkurencyjny. Pomaga on także w ochronie środowiska. Mówiąc krótko, BASF to prawdziwy globalny lider, mający wiele do zaoferowania.

Nasi pracownicy, działając razem, tworzą innowacyjne rozwiązania i zaawansowane, awangardowe koncepcje. To ich pasja, zaangażowanie i kreatywność stanowią gwarancję globalnego postępu i zachowania przez BASF pozycji lidera całej branży. Niezależnie od tego, czy kończysz szkołę lub studia, czy też masz już za sobą doświadczenia zawodowe - BASF chciałby Cię poznać i szuka takich osób jak Ty. Mimo że na całym świecie zatrudniamy ponad 105 tysięcy pracowników, potrafimy docenić Twój wyjątkowy udział w naszych sukcesach. Wspieramy aktywnie każdego z naszych pracowników już od pierwszego dnia zatrudnienia.